Tallrik 1700-tal

Tallrik 1700-tal
Tallrik 1700-tal
Tallrik 1700-tal
Tallrik 1700-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIK, fajans, 1700-tal, troligen Rörstrand, signerad E.S, motiv föreställande Neptun, diameter 22 cm

Nagg

190364

2013-06-09