Gustavianska stolar

Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 4 st, gustavianska provinsarbeten
Proveniens: Posse, Bergqvara

Skador, lagningar, kompletteringar, fläckar

190368

2013-06-09