Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNMÖBEL, betående av, bord med låda i sargen och 2 stolar, björk, 1800-tal
Proveniens: Rappe, Christinelund
Skador, fläckar
190371
2013-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här