Hilding Linnqvist akvarell

Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell
Hilding Linnqvist akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Gatuscen med student, signerad och daterad H L 1920, akvarell, 11x14 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

190393

2013-06-11