Göran Rydén oljemålningar

Göran Rydén oljemålningar
Göran Rydén oljemålningar
Göran Rydén oljemålningar
Göran Rydén oljemålningar

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

RYDÉN, Göran (född 1956): (2st) Utan titel, olja på pannå, monogramsignerade G R, ca 25x25 cm vardera, samramade
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

190398

2013-06-11