Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
RYDÉN, Göran (född 1956): (2st) Utan titel, olja på pannå, monogramsignerade G R, ca 25x25 cm vardera, samramade
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
190398
2013-06-11