Charlotte Hellstadius oljemålning
2013-06-11
190400
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HELLSTADIUS, Charlotte (född 1956): Stadslandskap, olja på pannå, monogramsignerad C H, 42x56 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson