Salongsgrupp i Louis XV-stil Myrstedt och Stern

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALONGSMÖBEL, 10 dlr, Myrstedt & Stern, Louis XV-stil, träskuren förgylld dekor, bestående av, soffa, karmstolar 1 par, stolar 6 st, bord med stenskiva, soffans längd 170, bordets höjd 78, 104x65 cm

Soffan med förstärkning i nedre ryggen, klädsel med skador, smörre ytskador

190407

2013-06-10