Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÅTMODELLER, 2 st, troligen 1800-tal, delvis bemålade, längd 64 respektive 88 cm
Proveniens: Rappe, Christinelund
Hårt slitage, skador, färgbortfall, lösa delar medföljer
190427
2013-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här