Arne Jones brons

Arne Jones brons
Arne Jones brons
Arne Jones brons
Arne Jones brons
Arne Jones brons
Arne Jones brons
Arne Jones brons
Arne Jones brons

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONES, Arne (1914-1976): Skulptur, numrerad 6/6 enligt etikett, brons med träsockel, höjd med sockel 5,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

190430

2013-06-11