Inge Schiöler färglitografi

Inge Schiöler färglitografi
Inge Schiöler färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Skogslandskap, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, 26/360, färglitografi, 40x35 cm

190432

2013-06-10