Charlotte Öberg objekt
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÖBERG, Charlotte (född 1955): Moirer - sköld, väggobjekt, signerad och daterad Charlotte Öberg, bemålat papper på svärtat profilböjt trä, 75x19 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
190435
2013-06-11