Charlotte Öberg objekt

Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt
Charlotte Öberg objekt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖBERG, Charlotte (född 1955): Moirer - sköld, väggobjekt, signerad och daterad Charlotte Öberg, bemålat papper på svärtat profilböjt trä, 75x19 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson

190435

2013-06-11