Tage Hedqvist akvarell

Tage Hedqvist akvarell
Tage Hedqvist akvarell
Tage Hedqvist akvarell
Tage Hedqvist akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Isola di San Giorgio" Venedig, signerad och daterad Tage Hedqvist 1939, akvarell, 25x33 cm

190445

2013-06-10