Sture David Lundström objekt
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
LUNDSTRÖM, Sture David (samtida): "Granen", enligt etikett "Tecknad av Fibben Hald i Sv.D 1980 Texten av Kajenn i Sv.D 1980 Utsågad för hand i 1,5 mm faner av."
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
190450
2013-06-11