Einar Höste oljemålning

Einar Höste oljemålning
Einar Höste oljemålning
Einar Höste oljemålning
Einar Höste oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖSTE, Einar (född 1930): "Del av ändlös vägg", signerad och daterad -90, olja på pannå, 10x7, rammått 23x19 cm
Proveniens: Galleri Aronowitsch
ur Konstkritikerns Stig Johansson samling

190453

2013-06-11