Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖSTE, Einar (född 1930): "Del av ändlös vägg", signerad och daterad -90, olja på pannå, 10x7, rammått 23x19 cm
Proveniens: Galleri Aronowitsch
ur Konstkritikerns Stig Johansson samling
190453
2013-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här