Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad L Lindell, gouache och blyerts på papper, 16,5x7,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Mindre hanteringsveck
190458
2013-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här