Ring guld med stenar

Ring guld med stenar
Ring guld med stenar
Ring guld med stenar
Ring guld med stenar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, guld, med stenar, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 10 g

Stenar med slitage och skador

190469

2013-06-10