Väggrelief

Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGRELIEF, med belysning, 1900-talets första hälft, mässing, höjd 58

Skärm med skador

190476

2013-06-10