Skål tenn

Skål tenn
Skål tenn
Skål tenn
Skål tenn
Skål tenn
Skål tenn
Skål tenn
Skål tenn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL med hänklar, tenn, diameter 27,5 cm

Undersida med inristad text, bruksslitage, obetydliga bucklor

190478

2013-06-10