Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL med hänklar, tenn, diameter 27,5 cm
Undersida med inristad text, bruksslitage, obetydliga bucklor
190478
2013-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här