Ulf Wahlberg oljrmålning

Ulf Wahlberg oljrmålning
Ulf Wahlberg oljrmålning
Ulf Wahlberg oljrmålning
Ulf Wahlberg oljrmålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Stilleben, signerad Ulf, olja på duk, 60x73 cm

190483

2013-06-10