Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LYKTA, orientalisk, delvis genombruten dekor, rutor i klarglas, höjd ca 70 cm
Proveniens: Rappe, Christinelund
Slitage, skador, lösa glas medföljer
190490
2013-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här