Lykta

Lykta
Lykta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LYKTA, orientalisk, delvis genombruten dekor, rutor i klarglas, höjd ca 70 cm
Proveniens: Rappe, Christinelund

Slitage, skador, lösa glas medföljer

190490

2013-06-10