Kärl tenn
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KÄRL, tenn, stämplad för oidentifierad mästare Stockholm 1794, längd 36 cm
Kuntoraportti
Sannolikt omarbetad, skador, lagningar
190528
Päivämäärä:
2013-06-10