Kärl tenn

Kärl tenn
Kärl tenn
Kärl tenn
Kärl tenn
Kärl tenn
Kärl tenn

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KÄRL, tenn, stämplad för oidentifierad mästare Stockholm 1794, längd 36 cm

Kuntoraportti

Sannolikt omarbetad, skador, lagningar

190528

Päivämäärä:

2013-06-10