Teservis empire

Teservis empire
Teservis empire
Teservis empire
Teservis empire
Teservis empire
Teservis empire

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TERSERVIS, 5 dlr, porslin, empire, dekor i guld och koboltblå, med monogram, kannans höjd 16 cm

Tekanna med nagg större kanna med lagningar

190529

2013-06-10