Bord design Kristian Vedel 1960-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BORD, design Kristian Vedel Danmark, 1960-tal, jakaranda och glas, höjd 34, 55x55 cm
Kuntoraportti
Ytslitage
190542
Päivämäärä:
2013-06-10