Bord design Kristian Vedel 1960-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BORD, design Kristian Vedel Danmark, 1960-tal, jakaranda och glas, höjd 34, 55x55 cm

Kuntoraportti

Ytslitage

190542

Päivämäärä:

2013-06-10