Tallrikar tenn
2013-06-11
190557
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, tenn, 1700-tal, rokoko, diameter ca 23 cm
Bucklor, ytskador, bristning