Tallrikar tenn

Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 3 st, tenn, 1700-tal, rokoko, diameter ca 23 cm

Bucklor, ytskador, bristning

190557

2013-06-11