Olle Bonnier teckning

Olle Bonnier teckning
Olle Bonnier teckning
Olle Bonnier teckning
Olle Bonnier teckning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BONNIER, Olle (född 1925): "Stonemasses", signerad och daterad O. Bonnier -84, tekning, 20,5x29,5 cm

190561

2013-06-11