Peter Dahl färglitografi
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl -78, färglitografi, numrerad 367/460, 49x38,5 cm
FIGURSCEN. BILDSTORLEK 38 X 28 CM. EJ EXAMINERAD UR RAM. FÄRGLITOGRAFI, SIGNERAD, NUMRERAD 235/460, OCH DATERAD -78
190584
2013-06-11