Karmstol barockstil

Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-tal, barockstil, klädd med präglat skinn, skuren dekor, signerad A Lundström

190589

2013-06-11