Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
FIGURINER, 8 st, 1900-tal, i form av elefanter, olika material massa, porslin metall, trä, höjd 3-12 cm
Skador, en snabel saknas
190596
2013-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här