Figuriner i form av elefanter

Figuriner i form av elefanter
Figuriner i form av elefanter
Figuriner i form av elefanter
Figuriner i form av elefanter
Figuriner i form av elefanter
Figuriner i form av elefanter
Figuriner i form av elefanter
Figuriner i form av elefanter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FIGURINER, 8 st, 1900-tal, i form av elefanter, olika material massa, porslin metall, trä, höjd 3-12 cm

Skador, en snabel saknas

190596

2013-06-11