John Jon-And krita

John Jon-And krita
John Jon-And krita
John Jon-And krita
John Jon-And krita

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JON-AND, John (1889-1941): Porträtt av Gotthard Johansson, signerad och daterad 1923, krita, 36x28 cm, med dedikation

Passepartout med fuktskador, ej examinerad ur ram

190602

2013-06-11