Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JON-AND, John (1889-1941): Porträtt av Gotthard Johansson, signerad och daterad 1923, krita, 36x28 cm, med dedikation
Passepartout med fuktskador, ej examinerad ur ram
190602
2013-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här