Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIKSSON, Gösta (1908-1979): "Sfärisk fragment i rörelse"", signerad och daterad Gösta Eriksson 68, temperamålning på duk, 220x136 cm
190609
2013-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här