Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
TÄGTSTRÖM, David (1894-1981): (3) Motiv från Stockholm, Siena resp Figurscen, signerade, etsningar, varierande
190612
2013-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här