David Tägtström etsningar

David Tägtström etsningar
David Tägtström etsningar
David Tägtström etsningar
David Tägtström etsningar
David Tägtström etsningar
David Tägtström etsningar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

TÄGTSTRÖM, David (1894-1981): (3) Motiv från Stockholm, Siena resp Figurscen, signerade, etsningar, varierande

190612

2013-06-11