Sven Inge Höglund akryl

Sven Inge Höglund akryl
Sven Inge Höglund akryl
Sven Inge Höglund akryl
Sven Inge Höglund akryl

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DE MONÉR, Sven Inge, f d Höglund (född 1935): "Stol", signerad och daterad -88, akryl på papper, bladstorlek 75x56 cm

190630

2013-06-11