Pottskåp 1800-tal

Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, 1800, bemålat, kolonnformat, höjd 80, 42x38 cm
Proveniens, Rappe, Christinelund

Slitage, repor

190652

2013-06-12