Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAFFLAR, 7 st., silver, Adolf Zethelius Stockholm 1812, bär ätten Adelswärds vapen, längd ca 20 cm, total vikt ca 528 g
Slitage, repor
190657
2013-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här