Skedar silver Zethelius 1812

Skedar silver Zethelius 1812
Skedar silver Zethelius 1812
Skedar silver Zethelius 1812
Skedar silver Zethelius 1812
Skedar silver Zethelius 1812
Skedar silver Zethelius 1812

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, 7 st, silver, Adolf Zethelius Stockholm 1812, bär ätten Adelswärds vapen, längd ca 21 cm, total vikt ca 494 g

Slitage, repor

190658

2013-06-12