Svenska fåglar 3 band
Vollendet
2013-06-12
190687
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BRÖDERNA von WRIGHT, Svenska fåglar, 1927-29, med litograferade planscher, halvfranska band, 3 vol
Skador, slitage