Svenska fåglar 3 band

Svenska fåglar 3 band
Svenska fåglar 3 band
Svenska fåglar 3 band
Svenska fåglar 3 band

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRÖDERNA von WRIGHT, Svenska fåglar, 1927-29, med litograferade planscher, halvfranska band, 3 vol

Skador, slitage

190687

2013-06-12