Matservis Arabian nights
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, "Arabian Nights", Middlesborough Pottery, England, 1800-tal, bestående av, 14 djupa tallrikar, 25 mattallrikar, 5 uppläggningsfat, 4 assietter, 2 saladjärer, 2 karotter, 25 tallrikar med skador/lagningar medföljer
Nagg, krackelyr
190692
2013-06-12