Matservis Arabian nights

Matservis Arabian nights
Matservis Arabian nights
Matservis Arabian nights
Matservis Arabian nights
Matservis Arabian nights
Matservis Arabian nights
Matservis Arabian nights
Matservis Arabian nights

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, "Arabian Nights", Middlesborough Pottery, England, 1800-tal, bestående av, 14 djupa tallrikar, 25 mattallrikar, 5 uppläggningsfat, 4 assietter, 2 saladjärer, 2 karotter, 25 tallrikar med skador/lagningar medföljer

Nagg, krackelyr

190692

2013-06-12