Linn Fernström oljepastell

Linn Fernström oljepastell
Linn Fernström oljepastell
Linn Fernström oljepastell
Linn Fernström oljepastell

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FERNSTRÖM, Linn (född 1974): Lek med hjärtan, signerad och daterad a tergo Linn Fernström 2002, oljepastell på papper, 14,5x21 cm

190713

2013-06-13