Flodhäst 1950/60-tal teak

Flodhäst 1950/60-tal teak
Flodhäst 1950/60-tal teak
Flodhäst 1950/60-tal teak
Flodhäst 1950/60-tal teak
Flodhäst 1950/60-tal teak
Flodhäst 1950/60-tal teak

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLODHÄST, 1950/60-tal, monogramsignerad CA (otydlig etikett Carl Andersen?), teak, ängd 26 cm

190715

2013-06-12