Figurkanna Södra Peru

Figurkanna Södra Peru
Figurkanna Södra Peru
Figurkanna Södra Peru
Figurkanna Södra Peru
Figurkanna Södra Peru
Figurkanna Södra Peru
Figurkanna Södra Peru
Figurkanna Södra Peru

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURKANNA, möjligen Naska/Ika, Södra Peru, lergods, höjd 23 cm

Skador, nagg

190729

2013-06-12