Unni Brekke Widenfalk brons

Unni Brekke Widenfalk brons
Unni Brekke Widenfalk brons
Unni Brekke Widenfalk brons
Unni Brekke Widenfalk brons
Unni Brekke Widenfalk brons
Unni Brekke Widenfalk brons

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BREKKE WIDENFALK, Unni (född 1951): Gunghäst, signerad och daterad Unni Brekke Widenfalk -92, patinerad brons, längd 24 cm

190752

2013-06-12