Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Segel och sommar", signerad Roland S, 163/350, färglitografi, 39x53 cm, oramad
190766
2013-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här