Kandelabrar silver

Kandelabrar silver
Kandelabrar silver
Kandelabrar silver
Kandelabrar silver
Kandelabrar silver
Kandelabrar silver
Kandelabrar silver
Kandelabrar silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, för 3 ljus vardera, silver, 18/1900-tal, Österrike/ Ungern, höjd 36 cm

Smärre bucklor, ngt sneda, en lös botten medföljer

190784

2013-06-13