Etui silver

Etui silver
Etui silver
Etui silver
Etui silver
Etui silver
Etui silver
Etui silver
Etui silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CIGARETTETUI, silver, sannolikt Kina, 1900-talets början, graverad figural dekor, signerad, 8x9 cm, vikt ca 88 g

190790

2013-06-13