Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, svartmålat med spår av dekor på skivan, höjd 76, 54x41 cm
Slitage, skadad fot
190812
2013-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här