R Ljunggren litografi

R Ljunggren litografi
R Ljunggren litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Trosaån", 1990, signerad och numrerad R. Ljunggren 92/250, färglitografi, 27x37,5 cm, oramad

190814

2013-06-13