R Ljunggren litografi

R Ljunggren litografi
R Ljunggren litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Utsikt. Reisen"-Stockholm, signerad R. Ljunggren, färglitografi, numrerad 1/310, 53x36 cm, oramad

190820

2013-06-13