Evert Lundquist teckning

Evert Lundquist teckning
Evert Lundquist teckning
Evert Lundquist teckning
Evert Lundquist teckning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Ludde, teckning, 23x19 cm

190840

2013-06-13