R Ljunggren litografier

R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): (3) "Verandan Marstad", "Näckrosor", "Allhelgonadag Tuna", signerade och numrerade R. Ljunggren, färglitografier, 45x32, 40x29, 33x52 cm

Smärre kantveck

190863

2013-06-13