Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

1 700 SEK

2 500 SEK

BRICKBORD, 1800-tal, pastellagedekor, målad plåtbricka, höjd 77, 81x58 cm

Skador, brickan ej ursprungligen tillhörande,

190866

2013-06-13